10 максимально жіночих фільмів, які потрібно дивитися без чоловіків

  Поширити:

  Ці фільми добре дивитися віч-на-віч із собою або з подругами. Це чисто жіночі кінострічки, які здатні гідно оцінити тільки представниці прекрасної статі.

  “Закохайся в мене, якщо насмілишся”

  Що буде за наступним кадром і тим більше, як повернеться сюжет, – ніколи не здогадаєтеся! Фільм про те, як дитяча гра може змінювати долю героїв у дорослому віці. І чим більше захоплені вони самі – своєю любов’ю чи грою?

  “Читець”

  Це саме той фільм, який торкається не лише долі окремих людей, а й глобальних проблем цілої епохи. Кейт Вінслет у головній ролі – це вже одна гідність кінострічки, проте такою ви її ще не бачили.

  “Білий Олеандр”

  Важкі взаємини матері та дочки, які розгортаються з розвитком сюжету, і глядач уже не може відірватися від екрану. Вони і різні, і схожі, але можна сказати одне напевно: це дуже сильні та добре продумані характери, за якими цікаво спостерігати. Мішель Пфайффер у ролі матері – ще одна причина сісти за цей фільм.

  “Щоденник Бріджіт Джонс”

  Історія кохання звичайної дівчини, яку можна переглядати скільки завгодно. Навіть якщо ви вже бачили цей зворушливий фільм, варто провести з ним вечір після важкого дня знову.

  “Години”

  Фільм, звичайно, на любителя: аж надто він не схожий ні на яку іншу кінострічку. Три різні жінки, три різні долі та епохи, які переплітаються в одне ціле дивним чином. І ще: Ніколь Кідман у головній ролі ви навряд чи впізнаєте, доки не прочитаєте її ім’я в титрах.

  “Посмішка Мони Лізи”

  Неймовірно мудрий жіночий фільм про силу забобонів та необхідність порушувати правила, щоб мати можливість жити власним життям. Джулія Робертс тут просто чудова!

  “Фріда”

  Історія талановитої художниці, яка ще й була дружиною відомого мексиканського живописця Дієго Рівери. Цікаво, що режисеру вдалося показати не лише життя художниці, а й яскраву жіночу натуру Фріди.

  “Голова у хмарах”

  Це кіно для справжніх естетів, які вміють цінувати красу кожного кадру. Таку пишність багато в чому забезпечують і головні героїні фільму – Шарліз Терон і Пенелопа Круз.

  “Близькість”

  Історії чотирьох різних людей, кожна з яких прекрасна і цікава по-своєму. Назва фільму говорить сама за себе: картина чуттєва та прониклива.

  “Їж, молись, кохай”

  Знову наша улюблена Джулія Робертс у головній ролі. Однак фільм цікавий не лише її чудовою акторською грою, а й сильним позитивним настроєм, який буває нам необхідним у важкі життєві періоди.

  Джерело

  Поширити: