10 книг, після прочитання яких стає тепло та світло на душі

  Поширити:

  Бредбері говорив: “Я здобув освіту в бібліотеці, абсолютно безкоштовно!”

  Так багато книг написано століттями і так багато ще буде… Але є маловідомі книги, які спрямовані на зцілення нас, надихнути, дати причини любити себе і життя. Читай багато, читай найрізноманітніше, і знайди своє, і більше ніколи не зраджуй своїм улюбленим письменникам та жанрам. Будь впевнений, у книгах ти знайдеш усе, що шукаєш, усі відповіді на твої запитання. Недарма Бредбері казав: “Я здобув освіту в бібліотеці, абсолютно безкоштовно!”

  Будь освіченим, не переставай читати!

  «Курячий бульйон для душі» Джек Кенфілд, Марк Віктор Хансен

  Ви шукаєте щось не дуже довге, але дуже багате на сенс? Автори цієї книги постаралися саме для Вас, списавши серію надихаючих реальних історій на сторінках цих книг, показавши всю красу любові, все диво Різдва, все натхнення та щастя материнства, і ще багато – багато чого прекрасного. Ви плакатимете і сміятиметеся разом з цією книгою, і не залишите її, не дочитавши останньої, вже такої рідної, сторінки.

  «Записки на серветках» Гард Каллахан

  У кожного в житті є найстрашніша година, коли зв’язок з життям стає тоншим за діаметр волосся, тонше за шовкову ниточку, коротше за пальцевий капіляр. Але ти жив, любив, тебе любили, ти не можеш піти просто так, тобі так необхідно бути в пам’яті та серцях людей, які просто не зможуть жити без тебе. Ніяка хвороба не в змозі забрати людину, яка так любима, якій є що сказати. Сильніше за життя, сильніше за смерть слово, особливо слово любові. Так і цей Герой назавжди залишився у словах своїх записок.

  «Рай» Макнот Джудіт

  Історія істинного кохання у всіх буває різною. Через безліч перешкод і страждань половинки знаходять один одного, щоб і в горі, і в радості, бути разом і постаріти удвох. Але чому завжди є хтось, кому важко від кохання інших? Хто не може змиритися з чужим щастям? Але благословення небес сильніше за всіх злих людей разом узятих, тому навіть через багато років, через тяжке розставання справжньої любові дано дійти до мети.

  Ти вмієш зберігати секрети? Софі Кінселла

  У нападі паніки кожен може поводитися по-різному. Довірити комусь останній секрет, коли літак безнадійно летить у прірву, дуже по-жіночому. А якщо ти довіряєш секрети не незнайомцю, а дуже тісно пов’язаній до тебе людині, навіть не підозрюючи про те, що якщо раптом ви виживете, твої секрети зможуть бути використані проти тебе?

  “Світло в океані” Марго Стедман

  Бути наглядачем маяка, в далеких диких просторах моря завдання не з легких. Сила духу дана не кожному, але цей герой взяв на себе таку відповідальність, і не лише за себе, а й за кохану молоду дружину, і за майбутніх дітей. Однак народити малюка в таких умовах надмірно важко, він може не вижити в цій боротьбі, і наступний теж, і наступний. Але як довго можна жити із такою таємницею?

  «Слова з яких ми зіткані» Лайза Джуелл

  А у Вас бувало гостре почуття нестачі чогось особливого в житті, ніби з чогось цілісного і повного відірвали Вас, і Ви не можете відчути себе повноцінною? Цих героїв поєднує одна загальна генетична нитка, одна велика таємниця. І тільки знайшовши один одного, пазл життя всіх цих людей збереться в гарну суцільну картину.

  «Вино з кульбаб» Рей Бредбері

  У кожного є книга, яку постійно береш у дорогу, вона завжди на твоєму столі, ти не втомлюєшся перечитувати вже рідні рядки, і знаходити в них все нове та нове значення. Ця книга у фаворитах мільйонів людей, за свою простоту та велич, за дитячі радості та перше кохання, за мрію, за якою гріх не слідувати, за переживання та сльози, які назавжди змінюють твоє сприйняття такого різнобарвного світу.

  «Де валяються поцілунки» Рінат Валіуллін

  Ти не знаєш, де валяються поцілунки? Герої роману знайшли їх у Венеції, у цьому казковому водному місті. Щоб осягнути справжню любов, яка часом ображає, зводить з розуму від ревнощів, до мокрої подушки від сліз, до безвиході. Але в той же час без неї неможливо жити, без неї ніщо не мило, без неї нема чого прагнути. скиньте маски, люди, так набагато простіше жити і любити.

  “Танатонавти” Бернар Вербер

  Всім так цікаво, що ж на нас чекає після смерті? Що бачили люди, які пережили клінічну смерть? Чи має кожен з нас свого Ангела? Вербер і його команда лікарів, дослідників потойбіччя, ангелів, архангелів, і Всевишнього показали причини реінкарнації, і єдиний шлях до Ангелів, через що треба пройти, щоб завершити постійний цикл перероджень?

  “Імперія ангелів” Бернар Вербер

  Ти під враженням “Танатонавтів”? Ти хочеш знати продовження? Приступай мій друже! Ти в імперії ангелів!

  Поширити: