10 фільмів про любов та щастя. Затишні та надихаючі

  Поширити:

  Ці фільми – щось більше, ніж просто фільми про кохання. Вони розповідають про те, що є найголовнішим у житті практично кожної жінки. Про таке крихке, довгоочікуване і радісне жіноче щастя. Ці 10 кінокартин затягують глядача з першої хвилини, і не відпускають до самого кінця. Після їх перегляду залишається дуже цікавий післясмак у вигляді натхнення і надії на краще. Дуже рекомендуємо до перегляду кожен з цих фільмів!

  1. “Мемуари гейші”

  Фільм, який варто подивитися всім, хто втомився чекати свою любов. Історія однієї маленької дівчинки, яка зуміла пронести головне почуття крізь роки. Привабливі чари гейші і тяготи війни – хвилини життя будуть витрачені не даремно.

  2. “200-фунтова краса”

  Незвичайний фільм про кохання. Чи ризикне хтось із нас заради коханого піти в тінь настільки, що буде видно лише обриси? На це питання відповість головна героїня, яка подарує вам чудовий настрій.

  3. “Місто ангелів”

  До цього сплетіння почуттів, магії і реальності важко залишитися байдужим. Ніколас Кейдж і Мег Райан дарують нам відчуття надії. А раптом і нам так пощастить?

  4. “P. S. Я люблю тебе”

  На це кіно варто звернути увагу – це один з рідкісних випадків вдалої екранізації книги. Роман Сесілії Ахерн отримав друге життя завдяки прекрасній грі акторів і тонкому сценарієм.

  5. “Щоденник Бріджит Джонс”

  Чарівна історія, яка підкорює з перших хвилин перегляду. Любовний трикутник, пошук жіночого щастя і розбите скло. Все це побачить той, хто залишить пошуки і вирішить насолодитися переглядом.

  6. “Обіцяти – не означає одружитися”

  Улюблений хід сценаристів – змішувати відразу кілька історій кохання. Ми, як вдячні глядачі, готові приймати такі фільми великими порціями. Багато полюблять це кіно лише за історію Бена і Джен. Дивимося разом!

  7. “Мачуха”

  Фільм про любов … Тільки тут історія показана під іншим кутом. Кінодует Сьюзен Сарандон і Джулії Робертс розкриває інші виміри жіночого щастя.

  8. “Все в житті буває”

  Чергове творіння знаменитого тріо Каджол, Шах Рукх Кхана і Рани Мукхерджи під керівництвом Карана Джохара. Жіноче щастя-це бути з коханим, або все-таки щось велике? Відповідь шукаємо в цьому фільмі.

  9. “Тиха гавань”

  Історія про жінку, яка вирішила раз і назавжди змінити своє життя, сповнене болю і відчаю. Це історія про втечу і пошук себе, боротьбу за щастя і здобуття своєї тихої гавані.

  10. “Їсти, молитися, кохати”

  «Їсти, молитися, кохати» – це цікава екранізація автобіографії письменниці Елізабет Гілберт. Одного разу ця жінка раптом зрозуміла, що абсолютно нещасна, а її життя проходить даремно. Але вона вирішила не плисти за течією, а змінити щось. І почала Елізабет з себе.

  Поширити: