10 фільмів із сюжетом, закрученим так хвацько, що навіть про туалет забудете

  Поширити:

  Багато кінолюбителів у якийсь момент виявляють, що багатий досвід дозволяє передбачити розв’язку нового фільму задовго до середини. Це прикро, тому що робить перегляд набагато менш цікавим.

  Якщо ви любите фільми, в яких інтрига і напруга зберігаються до самого кінця, і вже зневірилися знайти щось новеньке, цей список для вас!

  10. Персональний покупець (2016).

  Молода американка працює «персональною покупницею» паризької знаменитості. При цьому дівчина має здатність спілкуватися з духами померлих – наприклад, зі своїм недавно загиблим братом-близнюком. Незабаром їй починають приходити загадкові послання від таємничого незнайомця.

  9. 5 невідомих (2006)

  Коли п’ятеро чоловіків приходять до тями в замкненому складському приміщенні, ніхто з них не пам’ятає, хто він такий і як сюди потрапив. Тепер, щоб вижити, їм доведеться визначити, хто з них на боці добра, а хто ні. Події фільму розвиваються у зворотному порядку.

  8. Фокус (2015).

  Досвідчений аферист Нікі (Вілл Сміт) бере до себе під крило шахрайку-початківець Джесс (Марго Роббі). У них трапляється роман, але потім Нікі йде від неї. Через 3 роки Нікі розробляє складну аферу в Буенос-Айресі, і раптом з’являється Джесс.

  7. Обитель проклятих (2014).

  Новий співробітник психіатричної лікарні закохується в одну із колег. Але він і не здогадується, які жахливі таємниці ховаються за фасадом лікарні.

  6. Невразливий (2000).

  Девід Данн (Брюс Вілліс) — єдиний, хто вижив у залізничній катастрофі. Елайджа Прайс (Семюел Л. Джексон) – таємничий незнайомець, який знає, як Девіду вдалося залишитися живим і неушкодженим. Але це знання загрожує навіки змінити життя Девіда та його сім’ї.

  5. Аврил та підроблений світ (2015)

  Повнометражний мультфільм про дівчинку, яка розшукує своїх зниклих безвісти батьків у Парижі 1941 року. Вона хоче створити еліксир безсмертя і розраховує на допомогу свого кота, що говорить.

  4. У будинку (2012)

  Підліток втирається у довіру до сім’ї однокласника і пише про неї твір. Вчитель заохочує хлопчика у цій справі, не здогадуючись, що це вторгнення викличе ланцюжок непередбачуваних наслідків.

  3. Виправдана жорстокість (2005).

  Коли двоє грабіжників намагаються пограбувати кафе в маленькому містечку, його господар Том Столл (Вігго Мортенсен) легко вбиває їх обох. Його починають підносить як героя і показувати по телевізору. І тут у місті з’являється грізний незнайомець Карл Фогарті (Ед Харріс), який стверджує, що Том — гангстер з Філадельфії на ім’я Джоуї Кьюсак, який насправді зник без вісті.

  2. Самозванець (2012)

  Це документальний фільм. Режисер Барт Лейтон документує історію Фредеріка Бурдена, шахрая, якому вдалося видати себе за зниклого кілька років тому хлопчика з Техасу. Сім’я хлопчика повірила йому, незважаючи на масу нестиковок у його оповіданні, і цим зацікавилося ФБР.

  1. Невидимий гість (2016).

  Молодий підприємець прокидається в замкненому номері готелю поруч із мертвим тілом своєї коханки. Він наймає престижного адвоката для захисту, і протягом однієї довгої ночі вони разом докопуються до істини.

  Поширити: