10 дрібниць, через які ваш інтер’єр виглядає дешево

  Затишок та гармонія в будинку забезпечується за рахунок різних деталей. Саме тому хазяї намагаються продумати абсолютно все, щоб їм було комфортно перебувати у своїй квартирі, і перед гостями не було соромно. Однак є дрібниці в інтер’єрі, які здатні зіпсувати позитивне враження про неї. Звернімо на них увагу.

  Сувенірні магнітики

  Якщо вони досі прикрашають дверцята вашого холодильника, то ви відстали від життя. Від величезних колекцій, які прикрашають холодильний агрегат зверху до низу, всі давно вже позбулися. При цьому не обов’язково викидати пам’ятні подарунки, їх можна скласти в коробку і за бажання розглядати.

  Губки на кухні

  У вас теж кухонну мийку «прикрашає» низка миючих засобів, ганчірок та губок? Але ж вони створюють неохайний вигляд! Швидше придумайте їм місце у шафці, щоб сховати від сторонніх очей. Ось побачите, як кухня миттєво зміниться.

  Фотографії на тумбі

  Розміщені на тумбах, стелажах, столиках рамки з фотографіями – це минуле століття. Вони лише захаращують простір. Щоб зберегти яскраві моменти свого життя та життя близьких, знайдіть місце для фотографій на стіні. Грамотно розташовані, вони тільки привнесуть особливість у дизайн кімнати і не займатимуть корисні поверхні.

  Постери на стіні

  Картини на кухні вже зжили своє. Це настільки банально, що хочеться чогось новенького. Ось і оживіть зону, де збирається вся сім’я, яскравою добіркою настінних тарілок або предметів, які ви колекціонуєте.

  Звичайні розетки

  Здавалося б, ця деталь не повинна зіпсувати інтер’єр. Однак якщо розетки знаходяться на самому видному місці, їх бажано декорувати. В даний час існує маса оригінальних конструкцій, які виграшно виглядатимуть на стіні.

  Пластикові пляшки

  У великих містах використання чистої води з сулії – звичайна справа. Ось тільки у своїй звичайній упаковці вона виглядає дуже похмуро. Візьміть та обіграйте її, зробивши яскравим акцентом кухонного інтер’єру.

  Розкидане взуття

  Саме передпокій зустрічає гостей. Розкидане тут і там взуття створює безлад і неприємне враження про будинок. Подбайте про те, щоб туфлі були прибрані в тумбу. Якщо місця не вистачає, продумайте додаткове взуття. Навіть її відкритий варіант, але з акуратно розставленими парами, виглядатиме цілком симпатично.

  Старі рушники

  Прихватки, рушники – головний помічник кухні. Однак через активне використання вони швидко втрачають презентабельний вигляд. Щоб брудний, засмальцьований, запраний текстиль не псував зовнішній вигляд приміщення, намагайтеся своєчасно позбавлятися його. А ще краще перейдіть на паперові рушники.

  Килимки у ванній

  Нерідко килимок у ванну кімнату купується за покликом серця. В результаті елемент інтер’єру не має нічого спільного із загальним дизайном ванної. Обов’язково зверніть увагу на цей факт. Адже він теж здатний зіпсувати перше враження гостей про квартиру.

  Яскрава шторка

  І знову заглянемо у ванну кімнату. Яскраві, ляписті шторки вже давно не є актуальними. Їх бажано замінити на лаконічні, стримані варіанти, які не виглядатимуть як «вирви очей».

  Сподіваємося, що наші поради допоможуть поглянути на квартиру під іншим кутом та помітити дрібниці, на які ви до цього не звертали уваги.

  Джерело