10 добрих фільмів, які виховують у дітях найкращі людські риси

  Поширити:

  Любите проводити час разом всією сім’єю? Це ж так здорово – зручно вмоститися на дивані, накритися пледом і відпочити за переглядом доброго фільму. Ми хочемо Вам запропонувати кращі фільми для всієї родини. Всі вони з благополучною кінцівкою, крім того – засновані на таких прекрасних почуттях, як добро, любов і дружба.

  1. Книга Майстрів

  Світу загрожує небезпека. Скоро виповниться давнє пророцтво і заточена в башті Кам’яна Княжна вирветься на свободу, щоб за допомогою своїх злих чар знайти владу над світом. Волею випадку, долі людей опиняються в руках Івана, якому належить пройти через безліч випробувань. У його силах наділити Княжну чарівною владою і зробити володаркою земною, але він може і здолати її, щоб врятувати свою кохану Катю. На шляху до мети Івана підстерігає безліч небезпек і пригод, його чекають зустрічі з героями казок – Бабою Ягою, Русалкою і багатьма іншими.

  2. Нескінченна історія

  В руки до Бастіана потрапляє чарівна книга. Відкривши її, він потрапляє у фантастичний і прекрасний, повний таємниць і пригод світ – країну Фантазію. Фантазії загрожує страшна небезпека: діти все менше вірять в казки і могутнє Ніщо набирає силу, поглинаючи приречену країну. Але Бастіан і юний воїн Атрейю здатні допомогти Фантазії …

  3. Відьмина гора

  У житті Джека Бруно, таксиста-невдахи з Лас-Вегаса, все перевернулося з ніг на голову в той момент, коли до нього в таксі, рятуючись від погоні, потрапили Сет і Сара. Незабаром він зрозуміє, що його пасажири – діти з незвичайними паранормальними здібностями, яких йому належить захистити від безжальних переслідувачів.

  4. Навколо світу за 80 днів

  Ексцентричний лондонський винахідник Филеас Фогг розкрив таємниці польотів, електрики і багато інших, але суспільство не приймає його, вважаючи божевільним. Фоггу дуже хочеться, щоб до нього ставилися серйозно, і він укладає незвичайне парі з лордом Келвіном, головою Королівської академії наук: він береться зробити подорож навколо земної кулі не більше ніж за 80 днів.

  Разом зі своїм лакеєм Паспарту і спраглої гострих відчуттів французькою художницею Монік Фогг пускається в божевільну, захоплюючу кругосвітню гонку по суші, морю і повітрю. Під час запаморочливої подорожі наші герої потрапляють в найбільш екзотичні куточки планети. В дорозі їх чекають численні пригоди і перешкоди …

  5. Гарфілд

  Гарфілд – належить сімейства котячих, з себе представляє жирне і нахабне створіння, хоча сам про себе він так не думає, оскільки виключно самозакоханий.

  6. Історія дельфіна

  Фільм заснований на реальній історії, що сталася з самкою дельфіна Вінтер, яка потрапила в пастку для крабів і позбулася хвоста. Вінтер, за сюжетом фільму, потрапляє в реабілітаційний центр, де турботу про неї бере на себе 11-річний хлопчик Сойєр. Він умовляє лікаря зробити спеціальний протез для дельфіна, за допомогою якого вона зможе знову плавати.

  7. Вусатий нянь

  Молодий чоловік, лобуряка – допризовник Кеша, не здатний надовго затриматися ні на одній роботі. Ну ніяк не хоче він перетворюватися на дорослу людину! І ось він стає об’єктом сміливого експерименту: його беруть на роботу в дитячий сад. Розлучитися з дитинством йому допоможуть діти …

  8. Мері Поппінс

  Багато з вас, напевно, читали книги чудової письменниці Памели Треверс, що розповідає про мешканців будинку №17 по Вишневій вулиці, про Джейн і Майкла Бенкс, а також про їхню чудову няню Мері Поппінс.

  9. Мрійник

  Фільм заснований на реальних подіях. Батько і дочка – дві самотні душі, що живуть під одним дахом. Попри глибоку прихильність, насправді вони дуже далекі від взаєморозуміння.

  10. Пітер Пен

  Музичний фільм за мотивами казкової повісті англійського письменника Джеймса Метью Баррі “Пітер Пен і Венді”. Далеко-далеко (“другий поворот направо, а далі прямо до самого завтра”) в морі знаходиться острів Небувалія, де живуть втрачені хлопчаки, очолювані Пітером Пеном. Острів чудес, де є все, про що тільки можуть мріяти маленькі шибеники: гори і море, індіанці, русалки, пірати, справжні друзі і справжні вороги … Приємного перегляду!

  Джерело

  Поширити: